luni, octombrie 18Bine ați venit! | Site-ul oficial al Primăriei Gilău
Slider

Contact

ADRESA

Strada: Principală, nr. 723
Localitate: Gilău
Județ: Cluj
Ţara: România
Cod poștal: 407310
Telefon: 0264 371 646

Fax: 0264 371 709

E-mail: office@comunagilau.ro  |   info@comunagilau.ro

CompartimentAdresa e-mail
Achiziții achizitii@comunagilau.ro
Agricol agricol@comunagilau.ro
Asistență Socialăgilau_asistentasociala@cj.e-adm.ro
Casa de Culturăcasadecultura@comunagilau.ro
Casierie casierie@comunagilau.ro
Contabilitate contabilitate@comunagilau.ro
Executări siliteexecutarisilite@comunagilau.ro
Financiar financiar@comunagilau.ro
Funciar funciar@comunagilau.ro
Impozite impozite@comunagilau.ro
ISU isu@comunagilau.ro
Secretar general UATsecretar@comunagilau.ro
Stare Civilăgilau_starecivila@cj.e-adm.ro
Taxe taxe@comunagilau.ro
Urbanism, Investițiiurbanisminvestitii@comunagilau.ro
Resurse Umaneresurseumane@comunagilau.ro
Rgistraturaregistratura@comunagilau.ro

 


PROGRAM CU PUBLICUL

Luni – Miercuri : 08.00-16.00
Joi: 08.00-18.00
Vineri: 08.00-14.00


PROGRAM DE AUDIENȚE

Primar  TOPAN Gelu Vasile Luni 12.00 – 16.00
Viceprimar  Okos Carol Marți 12.00 – 16.00
Secretar Cristina Mănăstireanu Miercuri 12.00 – 16.00
Șef Serviciu Financiar Contabil Cornelia Vele Vineri 12.00 – 14.00

Formular solicitare audiență Download



FORMULAR DE CONTACT

(opțional)